Přejeme vám krásné Vánoce a co nejPARádnější rok 2024

"Rok 2023 byl pro P-PINK významný mnoha splněnými malými kroky, které nás vedou k dosažení většího cíle. A to především díky týmu P-PINK a vám skvělým
a odvážným podnikatelům, kteří si k nám přicházíte pro podporu v odborných podnikatelských dovednostech a velmi často i podporu duševní.

Blíží se nejkrásnější čas v roce, Vánoce. Přeji vám krásné svátky plné radosti a klidu a úspěšný start do nového roku 2024.

Věřím, že nás všechny vánoční atmosféra posílí a naplní novou energií. P-PINK
v roce 2024 čeká práce na upevnění kvality a rozsahu poskytovaných služeb a celý tým se těšíme na společnou cestu.
"

Jiří Janků,
mentor a ředitel P-PINK 

Rok 2023 v P-PINK: PARádní jízda, za kterou vám děkujeme

V letošním roce jsme v P-PINK prošli řadou změn a dosáhli mnoha úspěchů, které nám vykouzlily úsměv na tváři. Pojďme si je společně krátce připomenout. V dubnu jsme začali otevřením nově zrekonstruované třípatrové budovy, ve které teď sídlíme. Otvíračka byla skvělá akce, na které se sešla spousta významných hostů.

Nová budova P-PINK však nebyla jediná, kterou jsme v letošním roce otevřeli! Hned 10. října se otevřely dveře úplně nového podnikatelského inkubátoru v České Třebové - ČT-PINK. Díky tomu teď můžeme naše služby poskytovat i ve východní části našeho PARádního kraje. Den otevření ČT-PINKU jsme rovnou využili k zahájení PINKaka (Akademie začínajícího podnikání, pořádané v menších městech v kraji). V roce 2023 proběhla PINKaka ve třech městech a to v České Třebové, Moravské Třebové a Poličce. Na příští rok chystáme akademií hned deset napříč celým PARádním krajem.

Důležitou součástí naší práce jsou konzultace a inkubace začínajících podnikatelských projektů, kterých bylo v letošním roce skutečně mnoho. Konzultovali jsme od projektů zaměřených na výrobu čokolády, přes fitko, webovky až po zdravotnické pomůcky. Některé z těchto projektů jsme začlenili do inkubačního programu odPINKni se. Celý tenhle skvělý a úspěšný rok jsme zakončili PARádní SHOWFERENCÍ na pardubickém letišti, která se letos konala 7. prosince a věnovala se Inovacím a byznysu. Bez pochyb se jednalo o největší networkingovou akci v kraji.

A jak to tak na konci roku bývá, sledujeme, vyhodnocujeme a plánujeme nový rok. Už teď vám můžeme říct, že bude zase o kus PARádnější, než ten předchozí!

Za úspěchy P-PINK stojíte hlavně vy!

Děkujeme všem z vás, kdo jsou s námi, ať už formou konzultací, coworkingu, vzdělávání třeba v rámci PINKblocks, navštěvování našich akcí, nebo pořádání vlastních akcí
v prostorách P-PINK. Každý jeden z vás je součástí P-PINK komunity a přispívá tak ke společnému růstu podnikání v PARádním kraji. Toho si nesmírně vážíme.

Obrovské poděkování patří také všem našim partnerům a podporovatelům, bez kterých by velká část toho, co se v P-PINK děje, nebyla možná.

A nezapomeňte, že nejlepší čas začít je právě teď

Máte podnikatelský nápad, ale bojíte se , co všechno podnikání obnáší?

Přesně od toho je tu P-PINK. Poskytujeme podporu směrem k úspěšnému dosažení vašeho cíle prostřednictvím mentoringu během konzultací a inkubace. První (zcela nezávaznou) konzultaci máte od nás úplně zdarma.

Možná právě přihlášení na první konzultaci bude tím krokem, který změní váš život.

POPTAT JEDNORÁZOVOU KONZULTACI

Aby vám nic neuniklo, sledujte nás na sociálních sítích: