PINKway

Byznys konzultace se špičkovými mentory & experty

Přemýšlíte o rozjezdu vlastního podnikání, ale nevíte, kde začít? Firmu už máte, ale nevíte, jak se posunout dál?  Narazili jste na výzvu, se kterou si v podnikání nevíte rady? S námi najdete ten správný směr. 

Propojíme vás s mentory, zkušenými byznysmeny i špičkami v oboru, ve kterém zrovna potřebujete poradit.


Mám zájem o konzultaci zdarma
Konzultace v P-PINK

Jak to funguje?

Začínáme vždy nezávaznou a bezplatnou konzultací, kde zjistíme, co právě řešíte a jak vám P-PINK může pomoci. První konzultaci naplánujeme podle vašich časových možností, obvykle hned následující týden po odeslání formuláře. Konzultujeme středy a čtvrtky od 9 do 16 hodin. V ostatní dny dle dohody.

Na základě první konzultace navrhneme další kroky. Doporučíme vhodný balíček tematických konzultací i konkrétní experty, které pomohou vyřešit výzvu, před kterou stojíte. Ať už jde o právo, finance, nebo marketing. 


Nastartujte svůj byznys

ZÁKLADNÍ HODINOVÁ
KONZULTACE ZDARMA
 

Jak první konzultace probíhá? Co na ní budeme řešit?

Mám nápad? Vím, co s ním?

Nosíte v hlavě nápad na byznys? Nebo jste se do podnikání po hlavě pustili, ale teď se vaše představy nepotkávají s realitou? Naši experti vám pomohou najít cestu, jak si splnit svůj podnikatelský sen.

S čím mi může P-PINK pomoci?

Probereme, co vaše podnikání teď opravdu potřebuje. Představíme vám portfolio našich podpůrných, akceleračních i inkubačních programů a zjistíme, jestli který z nich je pro váš projekt ten nejvhodnější.

KOLIK PINKway KONZULTACE STOJÍ


Jednorázová konzultace


ZDARMA

1 hodina


  • Přijďte se nezávazně pobavit o vašem nápadu, projektu, problému, potřebě, tématu. Zkrátka o tom, co může vaše podnikání posunout dál.
  • Pokud nám to vzájemně bude dávat smysl, můžeme spolu pokračovat v daném tématu více do hloubky v rámci našeho placeného balíčku konzultací.
Mám zájemVíce o konzultaci zdarma

Balíček konzultací


750,- Kč/hodina
vždy v balíčku 5 hodin za 3 750 Kč

  • 5 konzultačních hodin věnujeme tématům, které jsme si na úvodní konzultaci definovali. S mentory a experty na danou oblast.
  • Projdeme jednou oblastí do hloubky. Nebo vícero oblastmi, abychom našli správný směr. Ať už řešíte marketing, procesy,
    cenotvorbu, finance, nebo právo.
Mám zájemVíce o balíčcích

Our projects

Balíčky konzultací

Vyberte, co vaše podnikání potřebuje nejvíce.

O ČEM JE MŮJ BYZNYS
Společně definujeme váš byznys model, projdeme základní principy podnikání a jejich aplikaci.
Zákazník a Trh

Zjistíme, jak vypadá trh pro váš produkt/službu, na jaké a jak velké segmenty cílíte i kdo je váš zákazník. 

Produkt a cena

Detailně probereme definici vašeho produktu, komu ho nabízíte, jakou hodnotu přináší, ale i kolik by měl stát a kdo ho zaplatí. 

Marketing a komunikace

Pomůžeme vám určit, kdo je váš zákazník, co, kde a jak mu komunikovat i jak efektivně pracovat se svou značkou.

prodej a provoz

Určíme jak, kde a komu nabízet svůj produkt, jaké služby s produktem spojit a detailně probereme zákaznickou cestu.

FINANCE A REPORTING
Umět si podnikání spočítat je základ. Připravíme finanční plán, naplánujeme příjmy, výdaje i náklady i evidenci vašich ekonomických a obchodních výsledků.
STRATEGIE
Definujeme, čeho chcete se svým podnikáním dosáhnout. Co je vaší vizí a posláním a budeme hledat efektiní způsob, jak je naplnit.
PROCESNÍ ŘÍZENÍ
Jak správný čas na definování struktury firmy? Pomůžeme pojmenovat interní role i zodpovědnosti.  Navíc projdeme firemní procesy, bez kterých se neobejdete. 
To potřebuji

POZNEJTE NÁŠ MENTORSKÝ TÝM

Propojíme vás na lidi, kteří své praktické zkušenosti uplatní na vašem projektu. Mezi naše mentory patří specializovaní experti, špičky v oborech i majitelé úspěšných firem.

Pro každého klienta pečlivě vybíráme mentora, který nejlépe vyhovuje jeho specifickým potřebám a cílům.