Poslechneme si vás 

a poradíme KONZULTACE

Přemýšlíte o rozjezdu vlastního podnikání, ale nevíte, co všechno vlastně podnikání obnáší? Chcete rozhýbat svoji existující firmu?Pracujete na vlastním projektu a potřebujete poradit, jak ho posunout dál? Zamluvte si termín a přijďte to s námi probrat do P-PINKu.

Navíc každou středu od 9 – 16 hodin Vám bude k dispozici náš odborný tým, který se Vám bude věnovat i bez objednání. Jedinečná příležitost využít nezávazné a bezplatné konzultace k rozlousknutí vlastních rozpaků.

Konzultace - úvodní obrázek

Středy od 9 do 16 hodin. V ostatní dny dle dohody.

Jednorázová konzultace


zdarma

1 hodina


  • Přijďte se nezávazně pobavit o Vašem nápadu, projektu, problému, potřebě, tématu, zkrátka o tom, co Vás zajímá a nedá Vám spát.
  • Jak na to? Co s tím? Jak realizovat? Má to smysl? Na koho se obrátit? Jak postupovat? Co pro mě může P-PINK udělat?
  • Pokud nám to vzájemně bude dávat smysl, můžeme spolu pokračovat v daném tématu více do hloubky v rámci našeho placeného balíčku konzultací.
Poptat konzultaci

Balíček konzultací


2000,- Kč
za 5 hodin

  • Připravíme si témata, která řešíte, a projdeme jimi. Jedním do hloubky či vícero k naťuknutí a určení směru.
  • cenotvorba; business plán; business development; produktový vývoj; prototypizace a vstup na trh; marketing a marketingový plán; time management; produktivita a efektivita; obchodní dovednosti atd.
  • A když Vám to bude dávat pořád smysl zařadíme vás do některého z inkubačních programů a budeme spolu pracovat ještě více intenzivně.
Poptat balíček