Akce

V P-PINK se pořád něco děje. Pravidelně pořádáme akce zaměřené na podnikatelskou, inovační a dotační tématiku. Na našich akcí je kladen velký důraz na informování a hlavně propojovaní. Chcete se něco dozvědět nebo hledáte nové kontakty? Sledujte náš web a sociální sítě a zjistěte co chystáme, jaké akce u nás proběhly, co se děje v našem kraji a u našich startupů.  Konference - Cirkulární ekonomika v praxi 

15. - 16.6.2023
Cirkulární ekonomika je u nás v PINKU číslo 1. Po úspěšné pardubické showferenci  https://www.youtube.com/watch?v=dZV1vIu1wlI&t=38s
jsme rádi, že nás Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky pozvalo na významnou národní konferenci letos konanou v Ostravě.
Od 11:30 v Bloku 2 CE poradenství,síť pro podporu CE spolu s Laurou Mitroliosovou, Janem Hábou, Kari Herlevim vystupuje za Parádní kraj Jiří Janků.
Náš tým specialistů na cirkulární ekonomiku Lucie Balcarova, Petra Smuts z Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje a Jiří Janků vás tímto zvou k návštěvě do Ostravy. Kluci s našeho cirkulárního želízka Aquareactor se už přidali.
https://cekonference.cz/P-PINK na Rock For People

8. - 11. 6. 2023
Prezentace služeb P-PINK na nejznámnějším českém hudebním festivalu. Společně s dalšími partnery - Destinační společnost Východní Čechy, Turistické informační centrum Pardubice, East Bohemia Airport a Krajská hospodářská komora chceme návštěvníkům festivalu ukázat, že Pardubice a Pardubický kraj mají rozhodně co nabídnout a že jsou skvělým místem pro život a rozjezd podnikání.  


Proběhlé akce

Spolek Podnikavé ženy: "Jak budovat značku textem"

Jak budovat značku textem

25.5.2023 od 10:00 (čtvrtek)

Posilte své dovednosti v psaní ✍️💻 a budujte efektivně značku vaší firmy. Už příští čtvrtek 25.5. od 10:00 hodin se v nových prostorách P-PINK můžete inspirovat na workshopu Jak budovat značku textem s lektorkou Radkou Legerskou.
Nutná registrace https://bit.ly/skoleni255


Nový P-PINK otevíráme 20.4.2023

Stěhujeme se do nového!

Slavnostní otevření nové budovy P-PINK se bude konat ve čtvrtek 20.4.2023 od 17:30 hodin v srdci statutárního města Pardubice a metropole dění v Pardubickém kraji. 
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost s námi oslavit narození nového P-PINK!!

Přijďte a zjistěte, co všechno se dá dělat v P-PINK nebo to berte jako příležitost pro networking, na kterém si můžete udělat nové kontakty a poznat lidi z různých oblastí podnikání. Hlavní ale je se potkat a sdílet radost, že podpora Vašich nápadů v podnikání v Pardubicích má svoje nové a ještě lepší místo!

Užijte si tuto jedinečnou akci za hudebního doprovodu Chanson trio CouCou.

Hlavními partnery akce jsou Foxconn Czech Republic a ČSOB Pojišťovna. Dalšími významnými partnery jsou Edera Group a.s., PADĚRA & PARTNEŘI, Presto Ventures a Red Bull.

Akce se koná s pomocí od Máša agency s.r.o.
Jak využít LinkedIn?

Jak využít LinkedIn k novým byznysovým kontaktům?

V pondělí 27.2. od 9:00 hodin v P-PINK se na dvouhodinovém workshopu Úvod do LinkedInu pod vedením Lenky Rosochové dozvíte, jak nastartovat osobní profil, proč je LinkedIn vhodným nástrojem pro dosahování cílů a koho zde můžeme oslovit.

Struktura školení:

  • Vysvětlení fungování sítě, zvyklostí a důležitých pravidel.
  • Praktická úprava profilu, aby pracoval pro vás a vaši firmu. Vypíchnutí důležitých bodů.
  • Základy firemní strategie – jak rozjet LinkedIn tak, aby přinášel co nejlepší výsledky.
  • DOTAZY


Setkání v ČT-PINK

Setkání v ČT-PINK 

Pardubický podnikatelský inkubátor není jen pro Pardubice, ale pro všechna města našeho kraje. Už 23. února máte možnost dorazit na představení budoucí podoby ČT-PINK = českotřebovský inkubátor do České Třebové.

Téma:

  • Diskuse na téma budoucí podoba ČT-PINK
  • Způsob využití prostor objektu bývalé firmy MIKA v areálu SŠ VDA v současné podobě do 2. poloviny roku 2024
Místo: Česká Třebová – objekt bývalé firmy MIKA, Skalka 1858, Česká Třebová

Kdy: 23.2.2023, možnost prohlídky prostor od 16:30 hodin, oficiální začátek od 17:00 hodin


Grafika v Canvě pro pokročilé

Grafika v Canvě pro pokročilé

Canvu máte už v malíčku, pracujete s ní pravidelně, ale potřebujete načerpat inspiraci pomocí řady nových pokročilých tipů a postupů, které vám zaručí profi výsledek?

Nastane u Vás někdy tvůrčí krize a nevíte, jak s grafikou naložit dál? Potřebujete poradit, jak k sobě správně kombinovat fonty, jaké volit barevné kombinace a jak pracovat s hierarchií jednotlivých elementů? Zajímá Vás, jak vytvořit grafiku tak, aby k sobě všechno jednoduše ladilo?

Lucie Višňáková vše vysvětlí jednoduchou a názornou formou. Vyřeší přesně takové problémy, se kterými se denně potýkáte. Tedy, co a proč změnit na obrázku, aby vyniklo Vaše sdělení. Nebo jak zesílit vnímání Vaší značky, aby Vás klienti rozpoznali na tzv. „první dobrou“. A mnohem více.

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 2.2. od 9:00 hodin v P-PINK.


WordPress Pokec 3

WordPress Pokec 3

Už třetí WordPress Pokec nás čeká ve čtvrtek 26.1. od 17:00 hodin. Pokud jste HTML kodér, programátor, marketér, správce stránek nebo jen nadšenec do technologií, tak neváhejte a dorazte na neformální setkání.

Program je následující:

  • Michaela Vranková – webová přístupnost
  • Karel Dytrych – jak vybrat správný hosting a na co si dát pozor
Následuje networking a volný pokec
Více informací o WordPress pokecu naleznete zde

Kdy: čtvrtek 26.1.2023 od 17 hodin

Kde: P-PINK, náměstí Republiky 2686

Vstupné je dobrovolné, jako příspěvek na after pokec párty


Učte se chytře

Učte se chytře

Study smart, not hard. Inspirace nejen pro „věčné začátečníky“ v angličtině.

Cítíte se v angličtině věčný začátečník?

Učíte se už hodně let, ale jste na tom pořád stejně?

Máte chuť s tím seknout?

Možná je čas to vzdát nebo je čas změnit strategii a opřít se do toho.

Než se rozhodnete, přijďte na seminář Učte se chytře a dejte tomu ještě šanci.

Seminářem Vás provede Světla Deer, která se specializuje na efektivní studijní strategie. Má několikaletou praxi na různých pracovních pozicích v zahraničních firmách, učila angličtinu na střední škole i na volné noze. Využívá nejnovější poznatky z psychologie učení, podporuje sebevědomí a studijní nezávislost.

Kdy: 19.1.2023 od 16:30 do 18:00

Kde: V P-PINK, náměstí Republiky 2686, Pardubice

Seminář je interaktivní a je limitován pro max. 15 lidí.


Podívejte se na námi pořádané akce které již proběhly