Jaké služby v TO-PINK nabízíme?

Našim cílem je poskytnout začínajícím podnikatelům co nejlepší podmínky k tomu, aby mohli rozjet svůj byznys. Proto nabízíme nadšencům z Orlicko-Třebovska stejné služby, jako v pardubickém P-PINK.

Konzultace pro podnikatele PINKway v P-PINK

PINKway

Máte podnikatelský nápad? Zastavte se na konzultaci přímo do TO-PINK. Získejte cenné rady od našich mentorů na cestě k podnikatelskému úspěchu. PINKway jsou prvním krokem ke splnění vašeho podnikatelského snu!

Aqua-reaktor v P-PINK

OdPINKni se

Intenzivně se ponoříme do dosahování vašich cílů, podle aktuální fáze vašeho podnikání. Ať už rozjíždíte úplně nové podnikání, nebo chcete trochu posunout to stávající, pomůžeme vám se odPINKnout.

PINKubace P-PINK

PINKubace

Pro účast v PINKubaci je podmínkou absolvovat program odPINKni se.  Odpinkli jste se a teď jdeme společně na to. Zkonzultovali jsme, jaké jsou možnosti posunout váš byznys dál, rozjet ho nebo dobře prodat. A my do toho jdeme s vámi!

Konzultační dny v TO-PINK se snažíme přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Nejbližší akce

Rozvíjíme podnikání ve městě

Blíží se druhý ročník PINKaka Česká Třebová!

PINKaka je akademie pro začínající podnikatele v PARádním kraji. Zjednodušeně řečeno se jedná o kurz podnikání, který vám dá odpovědi na všechny otázky, které na začátku svého podnikání máte.

Začínáme v polovině září 2024!

Další služby TO-PINK


Coworking

Potřebujete židli a stůl v klidné místnosti, kde se vám bude pracovat? Naše coworkingová místnost poskytuje čtyři pracovní místa (stůl, židle, šuplíky).

| kuchyňka - káva, čaj a wifi připojení |

Poptat coworking
Pronájem zasedací místnosti

Nemáte kde uspořádat školení nebo uskutečnit obchodní jednání? Do naší zasedačky se pohodlně vejde až 12 osob.
| kuchyňka - káva, čaj a wifi připojení |

Poptat pronájem místnosti
Pronájem kanceláří

Pokud potřebujete na práci soukromí, tuto kancelář budete mít jen pro sebe.

| kuchyňka - káva, čaj a wifi připojení |

Poptat pronájem kanceláře
Pronájem nekancelářských prostor

Nahrávací studio, dílna, nebo šermírna? Nic z toho není v České Třebové problém.

Poptat pronájem prostor
Virtuální sídlo

Potřebujete mít oficiální sídlo svého byznysu mimo vlastní bydliště? Umístěte sídlo vašeho podnikání virtuálně k nám. Došlou poštu vám rádi přepošleme na vámi určenou adresu.

Poptat virtuální sídlo
Vojtěch Borůvka manažer TO-PINK

Máte nápad na akci nebo jiný dotaz?

V případě, že máte jiné dotazy nebo máte nápad na akci, kterou bychom v České Třebové mohli uspořádat, stačí nám napsat na:monika.neveceralova@p-pink.cz

TO-PINK deníček

jak udělat ze sociálních sítí parťáka pro své podnikání 3

Marketing na sociálních sítích je pro začínající podnikatele klíčovým tématem. Rok 2024 v ČT-PINK proto nemohl začít jinak než oblíbeným workshopem s názvem "Jak udělat ze sociálních sítí parťáka pro své podnikání", tentokrát zaměřeným na Facebook.

Číst více...

předvánoční svařáček


V ČT-PINK se nám začíná tvořit skvělá podnikatelská komunita! Podnikatelé se účastní místní PINKaka (Akademie začínajícího podnikání), různých akcí a workshopů nebo si pronajímají prostory. Protože si toho moc vážíme, uspořádali jsme v České Třebové malé předvánoční setkání.

Číst více...

JAK UDĚLAT ZE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ PARŤÁKA PRO SVÉ PODNIKÁNÍ 1 a 2

V listopadu proběhly v nově vzniklém inkubátoru dva inspirativní workshopy na téma sociálních sítí. Byla to dvě navazující dopoledne plná nových nápadů a podnětů.
Skvělá lektorka Renata Kašparová, nadchla účastnice natolik, že nás aktivně požádaly o třetí, navazující workshop na toto téma. 

Číst více...


Chcete vědět o všem, co se u nás děje jako první?

pravidelná dávka Toho nejlepšího z podnikatelského světa ve vaší
e-mailové schránce

Chci odebírat