PINKblocks jsou za námi a pro úspěch pokračují i letos

V Pardubicích a České Třebové v loňském roce začal nový vzdělávací program pro podnikavce i pro ty, kteří teprve o svém podnikání uvažují. PINKblocks, podpořené Pardubickým krajem a městem Pardubice, přinesly rozmanitý výběr přednášek od základů práva, přes marketing, byznys až po tvorbu značky. Setkání s odborníky měla jasný cíl – poskytnout účastníkům komplexní podnikatelské know-how za symbolickou cenu, které je posune zase o něco dál v jejich podnikání.

15 přednášek

téměř

200 posluchačů

desítky nových propojení

know-how od největších expertů 

v kraji

Do role lektorů se postavili zkušení odborníci z praxe

Za úspěchem PINKblocks stojí tým skvělých odborníků, kteří se s účastníky podělili o své bohaté zkušenosti. Mezi lektory patřili například Pavel Formánek, Adriena Růžičková nebo Jiří Janků. Všem patří velké díky za jejich nasazení a ochotu sdílet své znalosti. 
OBCHODNÍ DOVEDNOSTI

Jiří Janků

Ředitel & mentor
P-PINK

PRÁVO

Viktorie Vyhnalová

Advokátka,
PADĚRA & PARTNEŘI

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Petra Beránková

Zprávařka Český rozhlas Pardubice, moderátorka

MARKETING

Pavel Formánek

Obchodní ředitel
BARTH Reklamka

hr

Monika Joska

COO SYMBIO Agency

BRAND

Adriena Růžičková

Zakladatelka projektu Zdravé značky

... a další!

MARKETING | BRAND | OBCHOD | FINANCE | PRÁVO | KOMUNIKACE | HR 

Propojení v různých úrovních podnikání a vzdělávání

Přednášky byly a budou otevřené pro každého – ať už jste na začátku své podnikatelské cesty nebo už na ní kráčíte delší dobu a hledáte novou inspiraci či možnosti, jak prohloubit své znalosti nebo poznat nové lidi. Kapacita každé přednášky byla omezena na 20 osob, což zajistilo, že se každý mohl aktivně zapojit a získat maximum z každého setkání.

Zpětná vazba účastníků mluví sama za sebe – s průměrným hodnocením 4,77 je zřejmé, že PINKblocks oslovily a obohatily mnohé. Účastníci chválili nejen kvalitu přednášek a příjemnou atmosféru, ale také praktické rady, které jim pomohly otevřít oči v mnoha aspektech podnikání.

Reference účastníků

PINKblocks byly nejen sérií přednášek, ale především setkáním s těmi, kteří mají společný cíl – růst, učit se a rozvíjet své podnikání. Ať už jste se zúčastnili, nebo se o programu dozvídáte až nyní, je jasné, že takové iniciativy jsou pro podnikatelskou komunitu neocenitelné. 

PINKblocks zůstávají věrné svému poslání

PINKblocks se nezastavují, jen se mění, aby držely krok s dynamickým světem podnikání. Místo pevně daného kalendáře přednášek se program otevírá novým možnostem, přizpůsobuje se tomu, co podnikatelé právě potřebují nebo co se děje ve světě kolem nás.

Tato proměna znamená, že PINKblocks budou flexibilně reagovat na aktuální témata a trendy, což umožní účastníkům získávat znalosti, které jsou nejen relevantní, ale také aplikovatelné v praxi.


MÁTE TÉMATA, KTERÁ VÁS ZAJÍMAJÍ? Dejte nám o nich vědět!

Nezmeškejte šanci vzdělávat se ani vy!

Mrkněte, jaké další přednášky jsme pro vás už teď připravili!

Robin langer, konzultant & manažer inkubace

“S paní Jirákovou byla radost spolupracovat. Na konzultace chodila připravená a poctivě plnila jednotlivé úkoly, které našim klientům pravidelně zadáváme v průběhu konzultačního procesu.

Na začátku spolupráce mi paní Jiráková říkala, že rozjezd jejího podnikání je závislý na spuštění jejího webu. S tímto názorem se setkáváme úplně běžně, takže velmi často musíme vysvětlovat, že alfou a omegou každého podnikání jsou samozřejmě zákazníci. Bez nich se nikdy nic nerozjede. Paní Jiráková to velmi rychle pochopila, takže jsme společně začali pracovat na obchodní strategii za účelem akvizice prvních zákazníků.

Upřímně když mi s úsměvem od ucha k uchu vyprávěla o prvních klientech, a hlavně o prvních zaplacených fakturách, tak jsem to samozřejmě prožíval s ní. To je smysl P-PINK – pomáhat lidem, kteří chtějí pomoc a jsou schopni pomoc příjmout.”

Podívejte se, co dalšího se u nás děje:

Otevírací doba

PO: 8:00 – 16:30
ÚT: 8:00 – 16:30
ST: 8:00 – 16:30
ČT: 8:00 – 16:30
PÁ: 8:00 – 16:30
SO: dle dohody
NE: dle dohody

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Pardubický podnikatelský inkubátor, z.ú.
Jana Palacha 363
530 02 Pardubice
IČO: 06372562

Bankovní spojení: 280802285/0300

KDE NÁS NAJDETE

Jana Palacha 363
530 02 Pardubice

NAPIŠTE NÁM

Kontaktní formulář

Datová schránka: pjdsbjk

ČT-PINK

Skalka 1858
560 02 Česká Třebová

vojtech.boruvka@p-pink.cz