Všechny naše akce na jednom místě

5.
března, 2024
PINKaka Choceň | Akademie začínajícího podnikání P-PINK
PINKaka Choceň | úvodní setkání Akademie pro začínající podnikatele

PINKaka je kurz podnikání,který vám dá odpovědi na všechny otázky, které jako podnikatel/ka na začátku své cesty máte. Po dobu jedenácti týdnů bude probíhat v Komunitním centru Choceň.

Celou akademii zajišťuje pro své obyvatele město Choceň. Pro účastníky je akademie zcela bezplatná. Stačí se zaregistrovat zde a začít si plnit svůj podnikatelský sen.

6.
března, 2024
PINKaka Moravská Třebová | Akademie začínajícího podnikání P-PINK
PINKaka Moravská Třebová | úvodní setkání Akademie pro začínající podnikatele

PINKaka je kurz podnikání,který vám dá odpovědi na všechny otázky, které jako podnikatel/ka na začátku své cesty máte. Po dobu jedenácti týdnů bude probíhat v Kanclárně Moravská Třebová.

Celou akademii zajišťuje pro své obyvatele město Moravská Třebová. Pro účastníky je akademie zcela bezplatná. Stačí se zaregistrovat zde a začít si plnit svůj podnikatelský sen.

7.
března, 2024
PINKaka Chrudim | Akademie začínajícího podnikání P-PINK
PINKaka Chrudim | úvodní setkání Akademie pro začínající podnikatele

PINKaka je kurz podnikání,který vám dá odpovědi na všechny otázky, které jako podnikatel/ka na začátku své cesty máte. Po dobu jedenácti týdnů bude probíhat na městském úřadě Chrudim.

Celou akademii zajišťuje pro své obyvatele město Chrudim. Pro účastníky je akademie zcela bezplatná. Stačí se zaregistrovat zde a začít si plnit svůj podnikatelský sen.

3.
dubna, 2024
Podnikatelský kvíz | P-PINK
#1 Podnikatelský kvíz v P-PINK | neformální networking

Chcete si rozšířit své podnikatelské obzory? Navázat nové byznysové kontakty?

Máme pro vás báječnou příležitost, při které otestujete své znalosti, získáte nové přátele a možná i budoucí obchodní partnery. 👉 Bude zábava, něco nového se dozvíte a navíc rozšíříte svůj network o nové kontakty. Ty nejlepší byznysové vztahy totiž většinou vznikají právě na neformálních akcích!

Registrujte se zde.

11.
dubna
JAK DOSÁHNOUT SVÝCH CÍLŮ PŘI OBCHODNÍM JEDNÁNÍ | PINKBLOCKS V ČT-PINK
Pokročilé obchodní techniky a strategie vás naučí být na obchodním jednání být tím, který má jednání pod kontrolou a umí dosáhnout svých cílů. Naučíme vás používat správné argumenty a ukážeme, jak zvládat nepříjemné situace.

Místo konání: ČT-PINK, Skalka 1858, 560 02 Česká Třebová
Lektor: Jiří Janků, ředitel & mentor P-PINK
Největší networkingová konference v PARádním kraji

SHOWFERENCE 2024

SHOWFERENCE je unikátní formát akce, během které se v jeden podvečer spojuje přínos odborné konference a kouzlo vánočního setkání a networkingu. 

Třetí ročník Showference proběhne v prosinci 2024. | Nechte nám na sebe kontakt a získejte možnost registrovat se na akci jako první!

ZJISTIT VÍC ...
Showference 2024 pozvánka | P-PINK

Chcete vědět i všem, co se u nás děje jako první?Chcete vědět o všem, co se u nás děje jako první?

pravidelná dávka Toho nejlepšího z podnikatelského světa ve vaší
e-mailové schránce

Chci odebírat