Akce P-PINK

ŘÍJEN 2023 - ÚNOR 2024

PINKblocks

PINKblocks jsou vzděláváním pro všechny! Ať už jste se rozhodli s podnikáním začít a moc o něm nevíte, nebo už podnikáte a chcete si své znalosti oživit nebo prohloubit. 

Vyberte si přednášky, které se Vám líbí a pojďte do toho s námi!

ZJISTIT VÍC ...

Kalendář akcí

21.
září, 2023
roadshow - jak uspět na zahraničních trzích
Na konferenci vám poradíme, jak si vybrat vhodný exportní trh, způsob expanze, zahraniční veletrh, jak se připravit na to, aby vaše expanze do zahraničí byla úspěšná...
5.
října, 2023
KURZ MINDFULNESS
Osmitýdenní základní kurz Relational Mindfulness Training (RMT) ti pomůže posílit sebe-důvěru a rozvinout nadhled v mezilidských vztazích. Porozumíš lépe sobě a lidem ve svém okolí. Naučíš se lépe zvládat stres...
6.-7.
října, 2023
Validation camp - pardubice, upce
Láká tě něco rozjet? 
Přihlas se na Validation Camp od ČSOB a zvyš si své šance na úspěch! Poznáš další podnikavé studenty, poradíš se s mentory a naučíš se, jak si ověříš poptávku na trhu. Navíc můžeš získat 20.000 Kč! 
10.
října, 2023
PRÁVNÍ ZÁKLAD PRO ZAČÁTEK V PODNIKÁNÍ 
Je lepší podnikat jako OSVČ nebo založit sročko? V čem jsou výhody a nevýhody, co je dražší a co znamená být jednatelem společnosti? Jakou smlouvu mám dát svému parťákovi, jak mám ochránit majetek manželky a co mám řešit se svým prvním investorem? To vše a mnohem víc Vám poví Viktorie Vyhnalová a Vítězslav Paděra.
10.
října, 2023
slavnostní otevření čt-pink 1.0
10. října 2023 ve 14:30 dojde ke slavnostnímu otevření našeho nově vznikajícího podnikatelského inkubátoru v České Třebové! Přihlašte se na

vojtech.boruvka@p-pink.cz a přijďte se podívat, jste srdečně zváni!

12.
října, 2023
WEBINÁŘ - CIRKULÁRNÍ EKONOMIKA JAKO BUDOUCNOST ROZVOJE FIREM 
Seznámíme Vás s aktuálními dotačními příležitostmi v oblastech úspory vody
a efektivního nakládání s druhotnými surovinami...
17.
října, 2023
o čem je můj byznys? 
Základ je všechno. Definujeme si, co je Váš business model, seznámíme se se základními principy podnikání a určíme si, kdo je Váš zákazník a čím je Váš produkt nebo nápad výjimečný a jakou hodnotu přináší. Přednáší Jiří Janků.
18.
října, 2023
Inovační proces - od nápadu až po byznys
Jak změnit nápady v inovace a inovace v byznys? Co dobře funguje v rámci inovačního procesu ve firmách? Na co se často zapomíná? Na tyto otázky Vám zodpovíme během našeho semináře.
25.
října, 2023
základní marketingové nástroje 
Co je to marketing a proč ho dělat? Lze ho vyhodnocovat? Jaký je rozdíl mezi online a offline maketingem? Nejen tyto otázky budou zodpovězeny na přednášce Pavla Formánka.
31.
října, 2023
přednáška "jak kominikovat" se simonou babčákovou
Povíme si o správném načasování, formě a skrytých motivacích. Pojmenujeme si nejdůležitější nástroje komunikace – transparentnost a nastavování hranic .
Přednáška vás obohatí nejen na úrovni uvědomění, co všechno ke komunikaci patří, ale hlavně vám přinese účinné nástroje pro váš život, abyste si vytvořili životní podmínky, ve kterých budete moci prožívat radost, lehkost a spokojenost.
1.
listopadu, 2023
brand - co to vlastně je?
Firemní BRAND není jen logo a vizuální stránka vaší značky. Navíc ho má opravdu každý, kdo prodává nějaké produkty, nebo poskytuje služby a je dobré, aby vám vaše značka nerostla jako klacek v lese... Na přednášce se těší Adriena Růžičková!
8.
listopadu, 2023
účetnictví, daňová evidence a daně
Povíme a probereme si vše, co se týká základních věcí potřebných pro úspěšné podnikání jako je účetnictví a daňové evidence, povinnosti daňových subjektů (podnikatelů) z pohledu účetnictví a daňové evidence, zásady a základní principy vedení účetnictví a daňové evidence, základní rozdíly mezi účetnictvím a daňovou evidencí... Těší se Michal Kreml!
21.
listopadu, 2023
kurz mluvení a sebeprezentace
Cílem je seznámit posluchače s tím, jak si poradit s vystupováním na veřejnosti například i jen na malé firemní akci, večírku.
Řekneme si, jak prezentovat svou vlastní práci před zaměstnanci, jak komunikovat s klienty či novináři. Jak popřípadě i moderovat, jak správně artikulovat, stát, jak limitovat gesta... těší se Petra Beránková! 
22.
listopadu, 2023
nastavte si správně smluvní vztahy
Cílem přednášky je poskytnout účastníkům základní informace o správném nastavení smluvních vztahů souvisejících s podnikatelskou činností, s rozlišením právních vztahů se zákazníky a s ostatními obchodními partnery (dodavateli). Pozornost bude věnována základním náležitostem smluvních vztahů, nejčastějším chybám při uzavírání smluv a rizikům z nich plynoucím, včetně doporučení, jak se těchto chyb vyvarovat... s Annou Frantalovou!
29.
listopadu, 2023
ZÁKLADNÍ TECHNIKY PRO ÚSPĚŠNÉ OBCHODNÍ VYJEDNÁVÁNÍ – BUĎTE PŘIPRAVENI NA OBCHODNÍ SCHŮZKU
V přednášce Vám představíme základní komunikační techniky úspěšného obchodního vyjednávání a jak se na jednání dopředu dobře připravit. Naučíte se techniky, jak ustát jakoukoliv situaci... Těší se Jiří Janků!